Helveda, UAB

Įmonė įsteigta 2003 metų pabaigoje. Buveinė yra Biržų mieste, J.Janonio aikštėje 7, prie pat kultūros rūmų. Kitoje gatvės pusėje gražus parkas. Iki Širvėnos ežero bei Biržų pilies apie 10-15 minučių einant pėsčiomis, iki autobusų stoties, artimiausio restorano 5 minutės kelio.

Veiklos

Pagrindinė Bendrovės veikla – apgyvendinimo paslaugų bei kelionių agentūrų teikiamos paslaugos. LR Turizmo departamentas sertifikavo mūsų svečių namus 3 žvaigždutėmis. Šiuo metų įrengtuose svečių namuose yra aštuoni kambariai (du vienviečiai, penki dviviečiai ir vienas trivietis), registratūra bei personalo kambarys. Kambariams jaukumą suteikia pripažintos menininkės Vitos Kiseliūnienės lėlės. Su svečiais personalas bendrauja rusų ir anglų kalbomis.

Nuo 2007-07-20 gautas LR VTD pažymėjimas Nr.006439 dėl kelionių agentūrų paslaugų teikimo. Užsakome bilietus kelionių agentūrų organizuojamoms kelionėms. Bendradarbiaujame su kelionių organizatoriumi UAB „Kelionių atlasas“. Parduodame Lietuvos, Latvijos, Estijos keltų bilietus. Teikiame įvairią informaciją apie Biržus ir kitus Lietuvos miestus.

Dovanų čekis

Norite pasveikinti draugus, artimuosius, kolegas, bet sunku išrinkti dovaną? Sukate galvą kaip paskatinti geriausius savo įmonės darbuotojus? Ieškote kažko originalaus, išskirtinio? Padovanokite jiems kelionę!

Kelionių agentūra „Helveda“ siūlo malonią staigmeną visiems – ČEKĮ-DOVANĄ „KELIONĖ“. Galite pasirinkti ir apmokėti konkrečią kelionę arba tai leisti nuspręsti čekio-dovanos gavėjui. Šiuo atveju čekyje nurodyta suma bus įmoka už jo pasirinktą kelionę.

ČEKĮ-DOVANĄ „KELIONĖ“ galite įsigyti kelionių agentūroje „Helveda“. Mažiausia čekio suma – 15 €.

ČEKIS-DOVANA „KELIONĖ“ galioja 12 mėnesių nuo pirkimo dienos, nurodytos kasos pajamų orderyje ir dovanų čekyje.

Owner Signature

Bendradarbiaujame

Dalintis: